Zapraszamy na koncert fortepianowy muzyki z Final Fantasy

W imieniu redakcji GameMusic.pl zapraszamy serdecznie na koncert fortepianowy muzyki z Final Fantasy. Odbędzie się on 10 listopada o godzinie 19:00 w Poznaniu w salonie muzycznym ARTmosfera przy ulicy Św. Wojciecha 7-8. Impreza jest darmowa, jednak ilość miejsc jest ograniczona. Na miejscu można odebrać zaproszenia, aby zapewnić sobie wejście. Znane utwory Nobuo Uematsu i Masashiego Hamauzu będą wykonywać Adam Szlenda i Krzysztof Rokicki.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!