Zakończenie konkursu Ether Fields

Wybaczcie ogromną obsuwę, daliśmy nieco ciała w kilku kwestiach organizacyjnych, niemniej zawsze to dla nas jakaś nauka na przyszłość. Czas rozdać zaległe i ostatnie kody do bety polskiego MMO - Ether Fields! Pierwsze siedem z nich poleciało do osób, które zapisały się na naszą magiczną listę w trakcie naszego Quizu na ZTG. Niestety nawaliliśmy i nie poprosiliśmy wszystkich o dopisanie do maili ksywek, przez co nie wypiszemy tutaj tych siedmiu wspaniałych. ;) Mamy jednak nadzieję, że kody do Was dotarły i już cieszycie się grą. Następnie przyszła pora na jeden z etapów konkursu, w którym mieliśmy nagrodzić najciekawsze komentarze dotyczące gier w uniwersum Star Wars. Wygrywa Freon3, gratulujemy! Pozostałe kody rozlosowaliśmy pomiędzy osoby, które pisały komentarze na 2pady.pl i te, które lubią nas na Facebooku. Oto szczęśliwi zwycięzcy:
  • Filippo240
  • Szymon Kamiński
  • Jan Kowalski
  • Sławomir Mucha
  • Krzysztof Perestaj
  • Riper
Jeszcze raz gratulujemy wszystkim i dziękujemy za zainteresowanie konkursem! Do usłyszenia w następnym podcaście! PS Szymona proszę o chwilowe dodanie mnie do znajomych na Facebooku - tylko w ten sposób będę mógł przesłać kod. Proszę też o chwilę cierpliwości - z powodu wyjazdu będę mógł się tym zająć dopiero na sam koniec miesiąca.

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!