Wystawa prac z Assassin’s Creed: Brotherhood

NULL Osoby zainteresowane na pewno już odwiedziły, jednak pozostałych informujemy, że od 17 do 19 grudnia włącznie odbywa się wystawa kilkudziesięciu prac związanych z Assassin's Creed: Brotherhood. Całe wydarzenie ma miejsce w Warszawie, a dokładniej w Złotych tarasach na parterze, dokładnie przy wejściu od strony dworca centralnego. Prezentowanych jest tam kilkadziesiąt prac profesjonalnych artystów, które przedstawiają zarówno postacie, plenery, jak i wnętrza powiązane z grą. Tak więc, jeżeli macie niedaleko lub podczas robienia zakupów na gwiazdkę będziecie przechodzić w okolicy, zachęcam, aby skręcić choć na chwilę. Gwarantuję, że prace zainteresują nawet osoby, które nie grały w żadną część serii Assassin's Creed. Poniżej w miniaturkach znajdują się linki do zdjęć kilku prac (wybaczcie jakość fotografii, ale zostały one wykonane w pośpiechu telefonem).

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!