„Videocast namber łan i rozwiązanie konkursu Dark Sector”

NULL

Mam zaszczyt (duma aż mnie rozpiera) zaprezentować pierwszy odcinek naszego videocastu, który poświęciliśmy małej prezentacji Alana Wake'a. Kręcony dość chałupniczymi metodami, więc z góry przepraszamy za utrudnienia w stylu gubienie ostrości. Jak kupimy sobie odpowiedni osprzęt, czyli kartę telewizyjną i kamerę HD, to będziemy mogli zgrywać obraz bezpośrednio z konsoli, a nie kręcić ekran :). Hołpfuli wszystko będzie z odcinku na odcinek lepiej wyglądać.

Na początku videocastu rozwiązanie konkursu Darc Sector (wygrali Makos i Deshirey). Gratulacja dla zwycięzców, a adresy na jakie mamy wysłać nagrody prześlijcie na maila lukasz@2pady.pl :)

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!