Videocast Episode 2

Kolejny Videocast, w którym do spółki z Damianem (przechrzczonym przeze mnie na Daniela) rozmawiamy o Limbo, The Signal, Super Mario Galaxy 2 oraz o drugiej części Starcrafta. Wyszło już trochę lepiej niż poprzednio, ale jak widać jeszcze długa droga przed nami :). Kaszlemy w trakcie nagrania jak jasny gwint, lecz jest to wynik epidemii T-Virusa znanego z Resident Evil. Bizon przyniósł fiolkę z tymże mikrobem do redakcji, po czym przypadkiem ją stłukliśmy uwalniając dziada na zewnątrz. Za utrudnienia w słuchaniu naszych złotych myśli przepraszamy więc. :)

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!