Tanie Granie #3 Legendary

legendaryKrótka piłka:

Na Ziemi zostaje otworzona skrzynia Pandory, w skutek czego cały glob zalewa chmara mitologicznych bestii pokroju: wilkołaków, minotaurów, gryfów (gryfonów?) i tego typu tałatajstwa. Nasz bohater (to on otworzył skrzynię) został obdarzony magiczną mocą, dzięki której może leczyć się używając energii zabitych stworzeń. Pozostaje on ostatnią nadzieją ludzkości na zaprwoadzenie ładu i wytępienie potworów. Ponadto u boku dobrych żołnierzy walczymy ze złymi żołnierzami, dowodzonymi przez człowieka, który chce poskromić bestie i z ich pomocą zdobyć włądzę nad światem.

Sama rozgrywka nie wnosi nic nowego do gatunku FPS'ow. Od etap za etapem strzelamy do potworków i ludzi. To co mnie "kupiło" w Legendary to ciekawy świat przedstawiony. Widzimy jak w gruzy walą się  miasta, wszędzie toczy się walka, a gdzieś pośrodku tego chaosu stoimy my i próbujemy wykonać powierzone nam zadania. Gra cały czas zagrzewała mnie do walki odpalając nowe "majestatyczne" skryptowane wydarzenia, jak np. kraken powalający Big Bena swoją ogromną macką.

Jeżeli lubicie klimaty w stylu "caly świat stanął w płomieniach, a bohater próbuje chociaż jego część ocalić", to myślę, że i wam Legendary przypadnie do gustu, choć nie ukrywam, że jest to raczej jednorazowy tytuł.

legendary-xbox-360-mp-new-york-streets1

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!