Startuje polska liga Uncharted 3

NULL Część z Was być może pamięta, gdy reklamowałem na 2padach polską ligę Uncharted 2. Sam brałem udział we wszystkich trzech jej edycjach. Ta świetna inicjatywa dała mi masę radości i emocji, a przy okazji pozwoliła poznać grupę fajnych ludzi i zarazem świetnych graczy. Niestety z braku czasu ja pożegnałem się już z ligą, ale Wy możecie nadal zacząć Waszą z nią przygodę! Już lada dzień, 6 stycznia, startuje nowa strona kolejnej edycji ligi, tym razem pod banderą świeżutkiego Uncharted 3. Znajdziecie ją pod tym adresem - www.unchartedleague.com. Szalona zabawa z innymi graczami ma zaś rozpocząć się 20 stycznia. Nie zapomnijcie dołączyć do jednej z drużyn - praca zespołowa to podstawa! Życzę Wam dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń! http://youtu.be/VGDjbn0ZHWk http://youtu.be/wgFDGuCEe3g

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!