Raj dla fanów Nintendo!

Dziś przez przypadek natrafiłem na informację wspominającą, że gdzieś w Warszawie został otwarty nowy sklep, w którym można znaleźć gadżety Nintendo. Doświadczenie nauczyło mnie podchodzić do tego typu ogłoszeń dość sceptycznie, ale akurat wybierałem się na małe zakupy, a nowo-otwarty "Point Games" był po drodze, więc postanowiłem zawitać. Mimo, że sklep był już o tej porze zamknięty, nie mogłem oderwać się od witryny! Czemu? Niech zdjęcia rozwieją Wasze wątpliwości :) Nie wiem jak Wy, ale ja takiego skupienia gadżetów z moimi ulubionymi postaciami z gier N na żywo do tej pory nie widziałem. A dla tych, którzy zainteresowani są odwiedzinami - sklep znajduje się przy ul. Jana Pawła II 18  (wejście od ulicy Twardej). Niestety, nie znam cen (które mogą być dość wysokie), gdyż tak jak pisałem, sklep w momencie mojej wizyty był zamknięty.   [gallery link="file" order="DESC" columns="4" orderby="title"]

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!