Przepraszamy za usterki

Jako że do tej pory byłem osobą odpowiedzialną za zgrywanie naszych podcastów na dysk twardy, czuję się zobowiązany przeprosić naszych Szanownych Słuchaczy - niestety dwunasta część naszych rozmów w wyniku mojego niedopatrzenia nie nagrała się poprawnie. Dziwne fatum nie opuszczało nas od czwartku i gdy ostatecznie postanowiliśmy nagrywać w dzień publikacji, nastąpił ten nieprzewidziany wypadek. Zapewniamy jednak, że wyciągnęliśmy z niego wnioski i następnym razem o wiele lepiej zabezpieczymy nasze zaplecze. Jeszcze raz przepraszam w imieniu redakcji 2pady.pl i z góry dziękuję za wyrozumiałość. Do usłyszenia!

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!