Special #34

10 lat podcastu!

6 grudnia 2019

Czy dacie wiarę, że pierwszy, a właściwie "zerowy" odcinek podcastu 2pady.pl pojawił się w sieci 6 grudnia 2009 roku - równe 10 lat temu?! Postanowiliśmy skromnie uczcić ten jubileusz, zapraszając do naszego wirtualnego studia ojców założycieli - Łukasza Janasza i Marcina "bzona" Bizugę - oraz ponownie zbierając pozostałą część starej gwardii, czyli Bartłomieja "Don Sotto" Mycyka, Norberta "GexNa" Jarzębowskiego i Adama "Noksa_A15" Dębskiego. Razem wspominamy początki podcastu i dzielimy się zabawnymi historyjkami z tamtego okresu.

Jak za starych dobrych czasów, nie mogło zabraknąć również odrobiny problemów technicznych, jako że każdy z nas nagrywał na tym, co miał akurat pod ręką - od mikrofonów po durszlaki (a przynajmniej tak można się domyślać po jakości dźwięku). Mamy jednak nadzieję, że nie będzie to nadto uciążliwe, dziękujemy Wam za te wszystkie wspólnie spędzone lata i po raz kolejny, niezmiennie, życzymy miłego słuchania!

Poruszane tematy:

  • [0:00] 10 lat podcastu - wspominki Łukasza, Bzona, Dona, GexNa i Noksa

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!