Special #30

Seria Devil May Cry

14 września 2018

Ucieszeni z powrotu serii Devil May Cry na tegorocznych targach E3 w czerwcu, po dziesięciu latach od ostatniej numerowanej części, postanowiliśmy poświęcić przygodom Dantego i spółki odcinek specjalny! A jest o czym opowiadać, bo choć seria odniosła duży sukces i od 2001 miała olbrzymi wpływ na gry akcji jako takie, zdążyła też w tym czasie zaliczyć jedną spektakularną porażkę i kontrowersyjne zmiany w późniejszym okresie.

Opowieść zaczynamy od kulisów powstawania kolejnych części, tego jak były przyjęte i czy nadal warto do nich wracać. Następnie, w wyraźnie oznaczonym miejscu, które znajdziecie również w chronologii tematów pod opisem, przechodzimy do fabuły serii, spoilerując ją na lewo i prawo, ale również uzupełniając informacje z początku odcinka. Mamy nadzieję, że taka forma pozwoli Wam dowiedzieć się czegoś ciekawego niezależnie od tego, czy dopiero planujecie zacząć zabawę z serią, czy chcecie po prostu odświeżyć sobie pewne fakty przed premierą Devil May Cry 5 w przyszłym roku. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

Część bez spoilerów:

Część ze spoilerami:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!