Special #29

E3 2018

20 czerwca 2018

Największe targi branżowe w tym roku już za nami - E3 w Los Angeles odbyły się w zeszłym tygodniu i ponownie towarzyszyły im liczne konferencje, które każdy mógł śledzić wygodnie z własnej kanapy. Jak co roku przygotowaliśmy dla Was odcinek specjalny, w którym staramy się podsumować ogrom informacji, jaki wylewał się z ekranów, a przy okazji ocenić, które firmy prezentowały według nas najciekawsze gry w najciekawszy sposób, a które przynudzały nie mając nic interesującego do pokazania. Bierzemy pod lupę Electronic Arts, Microsoft, Bethesdę, Square Enix, Ubisoft, Sony, Nintendo oraz tzw. PC Gaming Show.

Odcinek jak na nasze standardy jest wyjątkowo długi. Z reguły staramy się nie przekraczać w nich czasu dwóch godzin (w naszej kilkuletniej historii zdarzyło się to tylko 22 razy na 283, wliczając w to specjalne), tymczasem jeśli wierzyć statystykom, macie przed sobą najdłuższy podcast, jaki kiedykolwiek nagraliśmy (obok materiałów z kilku innych E3 i... analizy fabuły Metal Gear Solid V: The Phantom Pain)! To łącznie trzy godziny napakowane po brzegi treścią! Życzymy miłego słuchania i dla Waszej wygody przypominamy, że pod opisem znajdziecie znaczniki czasu prowadzące do konkretnych fragmentów nagrania.

Relacje z konferencji na E3 2018:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!