Special #26

TGS 2017

9 października 2017

W kilkuletniej historii podcastu wielokrotnie poruszaliśmy temat Tokyo Game Show, nigdy do tej pory nie gościliśmy jednak osoby, która opowiedziałaby o swoich wrażeniach z pobytu na miejscu. Taką relację przygotował dla Was Arek Reikowski, biorąc pod uwagę nie tylko same targi, ale również Tokio - jego klimat, liczne atrakcje i mieszkańców. Osoby marzące o wycieczce do Japonii na pewno znajdą tu dla siebie trochę interesujących informacji. Po różne nowinki zapowiedziane na targach, głównie na konferencji Sony zorganizowanej z tej okazji, odsyłamy natomiast do 237 odcinka podcastu, który opublikowaliśmy tydzień temu. W obu przypadkach życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

  • Tokyo Game Show 2017 (wydarzenie, 21-24 września) - relacja Arka Reikowskiego z wycieczki do Japonii na TGS 2017

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!