Special #23

E3 2016

28 lipca 2016

Powracamy do świata żywych! Ale nim ponownie rozkręcimy się z recenzjami, czas nadrobić jedną poważną zaległość, czyli skomentowanie tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Te odbyły się w połowie czerwca i jak zwykle pełne były konferencji branżowych gigantów oraz nowych materiałów z oczekiwanych lub niezapowiedzianych wcześniej tytułów. Relacjonujemy E3 w naszych nagraniach od lat, więc i tym razem, pomimo dużego poślizgu, nie mogło ich u nas zabraknąć. Życzymy miłego słuchania!

Chronologia tematów poruszanych w odcinku:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!