Special #21

Gamescom 2015

10 sierpnia 2015

Nie spodziewaliśmy się, że odcinek specjalny, który nagraliśmy w oparciu o dwie konferencje - Microsoftu i EA, oraz wybrane nowinki z Gamescomu trafi do sieci już po zakończeniu samych targów, ale niewinnie pogwizdując zrzućmy wszystko na upały, które nie dają ostatnio żyć, pracować, a czasem też grać w spokoju. ;) Mamy nadzieję, że nasze dyskusje (czasem zahaczające o różne okołogrowe sprawy) będą dla Was ciekawym urozmaiceniem wieści z Kolonii. Życzymy miłego słuchania!

Errata: Na początku odcinka Nox wspomina, że 4 sierpnia był na Gamescomie dniem dla prasy. Tymczasem ten miał miejsce później, 5 sierpnia. Za pomyłkę przepraszamy.

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Komentowane newsy:

Główne tematy podcastu:

Dodatkowe linki:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!