Special #20

E3 2015

25 czerwca 2015

W zeszłym tygodniu miały miejsce w Los Angeles kolejne targi E3. Atrakcji, które można było śledzić w sieci było prawdopodobnie więcej, niż kiedykolwiek - konferencje, turnieje czy streamy pokazujące nadchodzące gry. Innymi słowy - prawdziwe święto Graczy. W niedzielę, gdy emocje już nieco opadły, usiedliśmy w czteroosobowym składzie (Don, Izzy, Nox oraz Serfer) i podsumowaliśmy wszystkie najważniejsze wydarzenia, skupiając się głównie na konferencjach. Przebrnięcie przez taką masę materiału wyraźnie nadwyrężyło nasz grafik tak podczas nagrywania, jak i przy montażu - odcinek trwa niecałe 3 godziny i jak widać ukazał się ze sporym poślizgiem (ale to również wina Batman: Arkham Knight... ekhm...). Na naszym FB znajdziecie również spis poruszanych tematów i czas ich rozpoczęcia w podcaście. Życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Chronologia poruszanych tematów w odcinku:

Dodatkowe linki:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!