Mini #6

Dema z jesiennego Steam Game Festival

14 października 2020

Za oknem mokro i ponuro, liście i kasztany lecą już z drzew, a dni są coraz krótsze. Na osłodę przez ostatni tydzień na Steam mieliśmy dostęp do demek setek gier dużych i małych, od przesympatycznego Lemon Cake, po kosmiczne Per Aspera, czy nastrojowe Backbone. Wszystko w ramach jesiennej edycji The Steam Game Festival.

W tym odcinku Izzy z Noksem opisują swoje pierwsze wrażenia z kilkunastu gier w ramach wspomnianego wydarzenia, z czego spora część ma premiery zaplanowane na najbliższe tygodnie i miesiące. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Pierwsze wrażenia Izziego i Noksa z dem z jesiennej edycji Steam Game Festival:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Filmy z rozgrywki: Marcin "Izzy" Kołodziej, Adam "Nox_A15" Dębski
Montaż filmów z rozgrywki: Adam "Nox_A15" Dębski

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!