Mini #2

Haven i inne dema ze Steam Game Festival

20 czerwca 2020

Trwający właśnie Steam Game Festival to świetna okazja, aby przez ograniczony czas (16 czerwca 7 PM - 22 czerwca 7 PM) wypróbować dema ponad 900 gier! Postanowiliśmy odrobinę Wam w tym pomóc i w ramach kolejnego 2pady.pl Mini opisujemy wrażenia z dziesięciu z nich, w tym Haven, Fae Tactics, Ynglet, czy Gestalt: Steam & Cinder. Pod opisem znajdziecie pełną listę omawianych tytułów oraz linki do zwiastunów i stron na Steamie. Życzymy miłego słuchania i świetnej zabawy!

Errata: Jest to już trzecia edycja Festiwalu (a nie druga, jak wspominamy w odcinku). Pierwsza odbyła się w grudniu we współpracy z The Game Awards, a kolejna w drugiej połowie marca tego roku.

2pady.plFacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Pierwsze wrażenia Spierka i Noksa z dem z letniej edycji Steam Game Festival:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!