#316

Xbox Series X, Assassin’s Creed Valhalla – pierwsze wrażenia

12 listopada 2020

Xbox Series X zapoczątkował swoją premierą długo wyczekiwaną kolejną generację konsol. Do lamusa odchodzą głośne pudła z przestarzałymi komponentami i wolnymi dyskami. Czas na nowe, cichsze, szybsze! Ale jak to nowe wygląda i działa? O tym dowiecie się z tego odcinka, a w wersji na YouTube zobaczycie również przygotowany przez nas unboxing w tle.

Opowiemy co nieco o jakości wykonania konsoli i kontrolera, UI oraz najważniejszym, czyli grach. Skupimy się przede wszystkim na wydanym tego samego dnia Assassin's Creed Valhalla, które w tym momencie chyba najlepiej prezentuje potencjał sprzętu Microsoftu. Do tego opisujemy, jak działają na nim niektóre znane nam już tytuły, niekiedy specjalnie odświeżone na tę okazję. Sprawdziliśmy między innymi Forza Horizon 4, Ori and the Will of the Wisps, Gears 5, Final Fantasy XV, czy Shadow of the Tomb Raider. Miłego słuchania i oglądania!

Errata: Wspomniane przypadki awarii sprzętu z widocznym dymem to prawdopodobnie żarty wykonane za pomocą pary z e-papierosów.

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Poruszane tematy:

Twórcy:

  • Okładka: Marcin "bzone" Bizuga
  • Montaż: Mateusz Kopański
  • Filmy z rozgrywki: Hubert "Serfer" Wiśniewski
  • Montaż wideo: Adam "Nox_A15" Dębski

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!