#315

Watch Dogs: Legion – recenzja

4 listopada 2020

Kiedy ataki terrorystyczne paraliżują Londyn, miasto postanawia sięgnąć po drastyczne środki. Bezpieczeństwa zaczynają pilnować najemnicy, a każdy krok mieszkańców śledzą wszechobecne kamery połączone z systemem zapamiętującym każdy ich sekret. Prywatność staje się melodią przeszłości i to na barkach gracza spoczywa poprowadzenie londyńczyków do walki o odzyskanie ich miasta.

Jedną z cech Watch Dogs: Legion jest możliwość rekrutacji do naszej grupy niemal każdej napotkanej na ulicy osoby. Spierek w swojej recenzji opisuje wyzwania, jakie postawiło to przed twórcami oraz ocenia, jak realizacja tego pomysłu wpłynęła na jego wrażenia z gry. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

PS Na początku nagrywania wierzyliśmy, że będzie to materiał krótszy niż zwykle, tzw. przez nas "minirecenzja". Dyskusja jednak rozrosła się do dużo większych rozmiarów, a zamieszanie z nazewnictwem siłą rzeczy musiało w odcinku zostać.

PS2 Na YouTube znajdziecie wersję z rozgrywką w tle. Niestety nie spodziewaliśmy się, że odcinek tak się rozrośnie i wiele scen pojawia się w montażu kilkukrotnie. Zaskoczyło nas również, że czerń ma w filmikach wyraźny niebieski odcień, co było pewnie wynikiem nagrywania na PS4 Pro z włączonym HDR. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się uniknąć podobnych problemów. Miłego oglądania!

2pady.pl | Patronite | FacebookTwitterRSSSpotifyApple PodcastsYouTube

Poruszane tematy:

Twórcy:

  • Okładka: Marcin "bzone" Bizuga
  • Montaż: Mateusz Kopański
  • Filmy z rozgrywki: Łukasz "Spierek" Spierewka
  • Montaż rozgrywki: Adam "Nox_A15" Dębski

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!