#298

Resident Evil 3 – recenzja

25 kwietnia 2020

Po wyśmienitym remake'u Resident Evil 2 w zeszłym roku, przyszedł czas na nową wizję części trzeciej. Czy spełniła oczekiwania? Jak wypada względem materiału źródłowego? A może najlepiej będą się bawić osoby, które w oryginał nigdy nie grały? W tym odcinku staramy się odpowiedzieć na te i inne pytania związane z Resident Evil 3, a lada dzień omówimy również tryb wieloosobowy, dodawany do gry pod postacią Resident Evil: Resistance.

Tymczasem skupmy się na Jill Valentine i jej ucieczce z Raccoon City. T-Virus sieje spustoszenie, ludzie zamieniają się w chodzące trupy, a winna wszystkiemu korporacja Umbrella postanawia pozbyć się osób, które wiedzą na jej temat zbyt wiele. W pogoń za członkami zespołu S.T.A.R.S., w tym Jill, rusza Nemesis. Życzymy miłego słuchania!

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!