#297

Castlevania: Season 3 – spoilercast

15 kwietnia 2020

Castlevania już na dobre zadomowiła się na Netfliksie w formie serialu animowanego dla dorosłych. Na początku marca debiutował trzeci sezon, o którym Spierek z Noksem dyskutują w tym odcinku. Przez pierwsze minuty skupiają się na ogólnych wrażeniach, nie wchodząc w spoilery, aby po wyraźnym ostrzeżeniu przejść do luźnej rozmowy na temat fabuły i jej poszczególnych wątków.

Jako że nasze "analizy fabuły", jak zwykliśmy je nazywać, niejednokrotnie przyjmowały różne formy, często niewiele mające z analizą wspólnego, postanowiliśmy na stałe przechrzcić je na popularne określenie "spoilercast".

Nie ma co dłużej czekać! Naostrzcie kołki, napełnijcie naczynia wodą święconą i razem z nami zagłębcie się w mroczny świat potworów. Tych ze szponami i tych o ludzkich twarzach. Życzymy miłego słuchania!

Errata: Castlevania: Symphony of the Night wyszła w 1997, a nie 1996 roku.

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!