#296

Final Fantasy VII Remake – recenzja

9 kwietnia 2020

Jutro, 10 kwietnia, powraca legenda gier jRPG! My natomiast jesteśmy gotowi już dzisiaj - zapraszamy na recenzję! Serfer wszedł w posiadanie Final Fantasy VII Remake ponad tydzień temu (i jak się szybko okazało, nie był to żart na prima aprilis), ale żeby do tego doszło, musiał się znaleźć w Australii w trakcie pandemii groźnego wirusa... dlatego na pewno nie powtórzymy tego wyczynu zbyt prędko.

Zapraszamy Was na powrót do Midgaru, miasta rządzonego przez megakorporację Shinra. Ta olbrzymia dwupoziomowa metropolia nie byłaby taka sama, gdyby nie energia Mako, wydobywana z głębi ziemi w olbrzymich reaktorach. Niektórzy uważają, że ludzie nie powinni czerpać z tego źródła. Jest ono życiodajną siłą planety, a nie sposobem na napychanie kieszeni przez bogaczy żyjących w górnej części miasta.

Tymczasem do jednego z reaktorów dojeżdża właśnie pociąg... i wygląda lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej. Miłego słuchania!

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!