#293

Disco Elysium – recenzja

11 marca 2020

Tajemnica trupa zwisającego z drzewa na tyłach baru w zapomnianej przez świat mieścinie, detektyw na tropie rozwiązania, jego partner (którego wszyscy potrzebujemy, ale nikt z nas na niego nie zasługuje) oraz zdecydowanie zbyt wiele myśli w skacowanej głowie. Witamy w Disco Elysium, jednej z najlepiej napisanych gier fabularnych, w jaką Izzy i Spierek mieli przyjemność zagrać. Zapraszamy na przygotowaną przez nich recenzję i, jak wewnętrzna uprzejmość nakazuje, życzymy miłego słuchania!

Uprzejmość: Od razu lepiej. Dziękuję!
Spostrzegawczość: Hej, czy to na żyrandolu to nasz krawat?

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!