#292

Nier: Orchestra Concert – relacja

1 marca 2020

Każda okazja do porozmawiania o Nierze jest dobra, ale te związane z muzyką w szczególności. A tak się akurat składa, że część naszej redakcji wybrała się na początku lutego do Londynu, gdzie odbył się koncert poświęcony grom Nier i Nier: Automata. Cudowne wydarzenie dla fanów serii, o którym więcej dowiecie się w tym odcinku. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

PS Dopiero po nagraniu zdaliśmy sobie sprawę, że relacjonowaliśmy już na podcaście japońską wersję tego koncertu (nazwaną "12018", podczas gdy tegoroczna trasa koncertowa określana była jako "re: 12018"). Opowiadał o niej Spierek w odcinku "Special - 6 koncertów i TGS 2018" opublikowanym 15 listopada 2018.

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!