#289

Creative Poland: The Concert – relacja

23 stycznia 2020

Raptem pod koniec zeszłego roku gościł u nas Arek "Arrus" Reikowski, opowiadając o Game Music Festival we Wrocławiu, a już miało miejsce kolejne warte zrelacjonowania wydarzenie związane z muzyką z gier. Mowa o koncercie poświęconym wyłącznie tytułom stworzonym przez nasze rodzime studia. Impreza ta, o dość długiej nazwie Polish Games - Creative Poland: The Concert, była o tyle nietypowa, że odbyła się... w Chinach, a konkretniej w Szanghaju. Można tam było usłyszeć utwory z takich gier jak Wiedźmin 3: Dziki Gon, Frostpunk, Ancestors: Legacy, Driftland: The Magic Revival, The Vanishing of Ethan Carter czy My Brother Rabbit, do którego ścieżkę dźwiękową komponował Arek.

Drugim gościem w tym odcinku jest Arek "Arkhar" Haratym z GraczeSluchacze.pl, który sporą część zeszłego roku spędził w Tajlandii. Jak zapewne się domyślacie, na relacjonowaniu koncertu się nie skończyło i duet Arków zapewni Wam również garść ciekawostek o Dalekim Wschodzie, nie tylko pod kątem gier i muzyki z nich. Życzymy miłego słuchania!

PS W odcinku zapomnieliśmy wspomnieć, że nagrywaliśmy 6 stycznia 2020.

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!