#288

The Game Awards 2019 – relacja

16 stycznia 2020

Zdajemy sobie sprawę, że grudniowe The Game Awards 2019 po tak długim czasie już prawdopodobnie #nikogo, ale potraktujmy ten odcinek jako nadrabianie zeszłorocznych zaległości. Tradycyjnie galę oglądaliśmy na żywo, samą relację udało nam się nagrać kilka dni później, niestety niefartownie odcinek wpadł potem w spiralę przygotowań do Świąt i Sylwestra, po czym przysypało go trochę noworocznego lenistwa. Z braku dostępnych redaktorów relacji o mały włos nie nagralibyśmy wcale, szczęśliwie w potrzebie pomogli nam Krystian "Pojler" Falkowski i Patryk "Grodek" Grodkowski, którzy gościnnie komentują przebieg wydarzenia razem z Noksem.

Życzymy miłego słuchania i przypominamy, że już niedługo powrócą nasze własne nagrody - Złote Grzybki vel Halucynki! Dziękujemy za cierpliwość i do usłyszenia!

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!