#285

Creature in the Well – recenzja

24 listopada 2019

Nazywasz się BOT-C. Jesteś ostatnim inżynierem, robotem mającym za zadanie dostać się do wnętrza góry, w której głębinach spoczywa starożytna machina do kontrolowania pogody. Jesteś również jedyną nadzieją mieszkańców miasteczka stojącego u jej podnóży, nękanych przez nieustającą burzę piaskową. Sęk w tym, że drogi do maszyny chroni ogromna istota, budująca skomplikowane pułapki i czyhająca z cieni na nadchodzących inżynierów.

Witamy w Creature in the Well, nietypowym połączeniu gry akcji z pinballem. Czy warto razem z BOT-C zgłębić tajemnice góry, machiny i jej strażnika? Tego dowiecie się z recenzji Izziego. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!