#282

Game Music Festival 2019 – relacja

4 listopada 2019

W połowie października odbyła się druga edycja Game Music Festival we Wrocławiu, wydarzenia od i dla pasjonatów muzyki z gier. Były to trzy koncerty symfoniczne, poświęcone takim tytułom jak Journey, Abzu, The Banner Saga, Ico, Shadow of the Colossus, The Last Guardian, Assassin's Creed II czy seria Hitman, uzupełnione o panele z udziałem zaproszonych gości, w tym kompozytorów większości tej muzycznej uczty. Na miejscu pojawili się między innymi Austin Wintory, Kow Otani i Jesper Kyd, a towarzyszył im Arkadiusz Reikowski, którego muzyka również rozbrzmiała w trakcie festiwalu na scenie Narodowego Forum Muzyki. Arek jest także gościem w tym odcinku podcastu, gdzie razem z Noksem relacjonują całe wydarzenie. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!