#281

Apple Arcade – recenzje wybranych gier

30 października 2019

Apple Arcade to usługa subskrypcyjna od Apple, w ramach której za 25 złotych miesięcznie mamy dostęp do prawie setki unikalnych gier na dowolnym urządzeniu sygnowanym logiem nadgryzionego jabłuszka. Spierek w towarzystwie Noksa opisuje działanie usługi i dzieli się wrażeniami z wybranych tytułów z jej katalogu - Assemble with Care, Bleak Sword, Cricket Through the Ages, Sayonara Wild Hearts, What the Golf? oraz Card of Darkness. Każdy z nich na swój sposób niezwykły, a czasem wręcz zwariowany. Miłego słuchania!

Poruszane tematy:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!