#270

Crash Team Racing, Judgment, Cadence of Hyrule, Graveyard Keeper i Samurai Shodown

26 lipca 2019

Jamraje pasiaste proszone na start! Crash Team Racing powrócił, a razem z nim owoce wumpa, kosmici próbujący zamienić planetę w parking i cała reszta wesołego inwentarza. W swojej recenzji Serfer porównuje nową odsłonę serii z oryginałem z pierwszego PlayStation, opisuje szczegóły mniej lub bardziej ukrytych mechanik oraz opowiada o przebiegu pierwszego z kilku planowanych Grand Prix.

Do tego w odcinku znajdziecie również cztery pierwsze wrażenia przygotowane przez Izziego. Dla fanów Harvest Moona, szukających czegoś z większą dozą czarnego humoru, mówi o Graveyard Keeper. Znający Crypt of the NecroDancer prawdopodobnie zainteresują się Cadence of Hyrule, czyli przeniesieniem mechanik z tejże gry do świata The Legend of Zelda. Wielbiciele bijatyk mogą posłuchać o najnowszym Samurai Shodown, a osoby lubiące zagadki kryminalne przyprawione szczyptą japońskiego szaleństwa, o Judgment od twórców serii Yakuza. Życzymy miłego słuchania!

W co ostatnio graliśmy i inne poruszane tematy:

Główne tematy odcinka:

Okładka: Marcin "bzone" Bizuga

Montaż: Mateusz Kopański

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!