#253

Far: Lone Sails, Stardew Valley, Moonlighter, Owlboy, Ys VIII i inne

20 lipca 2018

Od kilku odcinków na naszych okładkach gościły gry wysokobudżetowe, pora więc na chwilę odpoczynku w cieniu indyków. Chyba jedynym tytułem, który wyłamuje się z tego zestawienia jest Ys VIII: Lacrimosa of Dana, czyli jRPG ze znanej i wiekowej serii, będący jedną z pięciu gier omawianych przez nas w ramach pierwszych wrażeń. Pozostałe to Owlboy, Strike Suit Zero: Director's Cut, Moonlighter i stworzony w Polsce Tower of Time. Wisienką na torcie są natomiast recenzje Stardew Valley i Far: Lone Sails. Niezależnie więc, czy marzy Wam się fruwanie wśród podniebnych wysp, operowanie mechem bojowym w przestrzeni kosmicznej, czy... prowadzenie sklepu dla poszukiwaczy przygód lub własnej farmy - znajdziecie to wszystko, a nawet więcej, w tym odcinku podcastu. Zapraszamy i życzymy miłego słuchania!

W co ostatnio graliśmy:

Główne tematy odcinka:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!