#252

Detroit: Become Human, Gorogoa, Never Stop Sneakin’, Pixel Heaven i inne

4 lipca 2018

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałby świat, gdyby na każdym kroku towarzyszyły nam androidy do złudzenia przypominające ludzi? Ten popularny motyw fantastyki naukowej stał się rdzeniem fabuły Detroit: Become Human, czyli najnowszego dzieła Quantic Dream, studia znanego z gier, w których manipulowanie emocjami gracza odgrywa bardzo istotną rolę. Wzięliśmy ten tytuł na warsztat, co zaowocowało recenzją zdobiącą okładkę tego odcinka.

To dopiero początek tego, co dla Was przygotowaliśmy. Zrecenzowaliśmy również artystyczną Gorogoę i zabawne Never Stop Sneakin', a w ramach pierwszych wrażeń rozmawiamy o pełnej fanserwisu bijatyce BlazBlue: Cross Tag Battle i zaskakująco niepokojącym Overwhelm. Nadrabiamy również naszą relację z tegorocznego Pixel Heaven w Warszawie, o którym, ze względu na targi E3, nie mieliśmy wcześniej możliwości opowiedzieć. Życzymy miłego słuchania!

W co ostatnio graliśmy i inne:

Główne tematy odcinka:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!