#251

Kingdom Come: Deliverance, A Way Out, Nintendo Labo, Detroit, Bloodstained

12 czerwca 2018

Wiedząc, że prawdopodobnie część z Was będzie z zapałem śledziła wieści z targów E3 w Los Angeles, postanowiliśmy wstrzymać się z publikacją tego odcinka do momentu, aż większość konferencji będzie już za nami. Planujemy lada dzień nagrać nasze podsumowanie tego wydarzenia, a póki co zapraszamy Was na dwie recenzje i trzy pierwsze wrażenia.

Okładkę tego odcinka zdobi Kingdom Come: Deliverance, jedna z najważniejszych premier tego roku, w której czescy twórcy podjęli się bardzo ambitnego zadania jak najrealistyczniejszego odtworzenia XV-wiecznych realiów swojej ojczyzny. Drugą z recenzowanych gier jest A Way Out, czyli inspirowana filmami z lat 80-90 przygoda dla dwóch graczy o ucieczce z więzienia.

We wspomnianych pierwszych wrażeniach dużo czasu poświęcamy Nintendo Labo, nietuzinkowemu pomysłowi łączącemu gry wideo z majsterkowaniem i zabawą stworzonymi przez siebie rekwizytami z kartonu, w sam raz dla rodzin z Nintendo Switch pod telewizorem. Z bardziej "klasycznych" gier mówimy natomiast o Detroit: Become Human i inspirowanym erą NES-a Bloodstained: Curse of the Moon. Życzymy miłego słuchania!

W co ostatnio graliśmy:

Główne tematy odcinka:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!