#249

God of War, Pillars of Eternity II, Frostpunk, BattleTech, Slay the Spire i inne

17 maja 2018

Powracamy po długiej majówkowej przerwie, wypoczęci i z nieco mniejszą liczbą gier do nadrobienia. Mieliśmy dość czasu, aby porządnie przygotować się do recenzji najnowszego God of Wara, w której gościnnie bierze udział również Jacek "Resil" Niemojewski. Gra wzięła nas z zaskoczenia skalą, poziomem wykonania i świeżym podejściem do postaci Kratosa. Tym razem z Grecji przenosimy się na północ, do krainy nordyckiej mitologii, gdzie razem z młodym i niedoświadczonym synem, Atreusem, bohater rusza w bardzo osobistą podróż. Więcej z fabuły nie zdradzimy ani tutaj, ani w trakcie recenzji. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nie psuć Wam niespodzianek.

Zaczynamy jednak tradycyjnie od pierwszych wrażeń z różnych tytułów, w tym z majowego, pachnącego świeżością Pillars of Eternity II: Deadfire oraz Frostpunka i BattleTecha, obu z końcówki kwietnia. Do tego opisujemy Slay the Spire, A Hat in Time i Oxenfree, tak więc w tym odcinku znajdą coś dla siebie wielbiciele RPG-ów, platformówek, gier taktycznych, narracyjnych, akcji, a nawet symulatorów skutych lodem miast, czy karcianek połączonych ze zwiedzaniem lochów. Życzymy miłego słuchania!

W co ostatnio graliśmy:

Główne tematy odcinka:

  • [32:33] God of War (2018) (PS4 i PS4 Pro) - recenzja Serfera, Izzy'ego, Resila i Noxa
    • Polecamy omijać materiały wideo, aby mieć więcej niespodzianek - gra potrafi zaskakiwać.
    • Zwiastun z E3 2017

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!