#240

The Mummy Demastered, Ori and the Blind Forest: DE, WRC 7

6 grudnia 2017

Jeżeli wierzyć opiniom w sieci, film Mumia straszył w tym roku w kinach głównie jakością. Ciekawostką jest natomiast fakt, że studio WayForward, znane chociażby z serii Shantae, stworzyło metroidvanię The Mummy Demastered luźno opartą na wspomnianym obrazie. Fanów gatunku na pewno ucieszy fakt, że nie jest to jedyna gra tego typu omawiana w tym odcinku - powróciliśmy do Ori and the Blind Forest, aby tym razem szkiełkiem i okiem ocenić wersję Definitive Edition. Przygotowaliśmy również coś dla wielbicieli rajdowych wrażeń w recenzji WRC 7, a we wstępnie krótko rozmawiamy między innymi o Golf Story, Kingdom Hearts Final Mix, czy grach wykorzystujących system PlayLink na PS4, jak np. Hidden Agenda. Życzymy miłego słuchania!

Pierwsze wrażenia:

  • [1:36] Super Mario Odyssey (Nintendo Switch) - Izzy
  • [2:51] Golf Story (Nintendo Switch) - Izzy
  • [4:07] Gry PlayLink - To Jesteś Ty!, Wiedza to Potęga, SingStar Celebration, Hidden Agenda (PS4) - Izzy i Nox
  • [8:30] Kingdom Hearts Final Mix (wersja na PS4) - Nox

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!