#239

ECHO, Uncharted: The Lost Legacy, Splatoon 2

20 listopada 2017

Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby skradanka, w której przeciwnicy zyskują umiejętności na podstawie naszych działań? Byli twórcy Hitmana ze studia Ultra Ultra zrealizowali taką wizję i ubrali ją w klimat rodem z Odysei Kosmicznej. Tak powstało Echo, czyli jedna z aż trzech recenzowanych w tym odcinku gier. Dwie pozostałe to tytuły, których zapewne nie trzeba przedstawiać, czyli Uncharted: The Lost Legacy - samodzielny dodatek do czwartej części serii, oraz Splatoon 2 - zwariowana sieciowa "strzelanka" na Nintendo Switch. A to nadal nie wszystko! Opowiadamy o naszych pierwszych wrażeniach z Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds, wracamy do Wolfenstein II: The New Colossus, a dla fanów VR-u mówimy też o Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour i Archangel. Życzymy miłego słuchania!

Pierwsze wrażenia:

  • [1:31] Horizon Zero Dawn i dodatek The Frozen Wilds (wersja PS4 Pro) - Serfer i Nox
  • [5:16] Wolfenstein II: The New Colossus (wersje PC i PS4 Pro) - Serfer i Nox
  • [9:58] Resident Evil 7 Teaser: Beginning Hour (wersja PS4 Pro + PSVR) - Nox
  • [11:54] Archangel (wersja PS4 Pro + PSVR) - Nox

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!