#237

Hellblade, VA-11 HALL-A, TGS 2017

2 października 2017

Niewiele jest gier, które starają się pokazać tematykę zaburzeń psychotycznych w tak sugestywny sposób, w jaki robi to wydany w sierpniu Hellblade: Senua's Sacrifice. Izzy z Noxem zanurzają się w ciężki klimat dzieła Ninja Theory, aby przybliżyć Wam jego niezwykłą naturę. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy szukają mocnych wrażeń, jeżeli więc wolicie zrelaksować się po ciężkim dniu, być może recenzowana przez Noxa VA-11 HALL-A: Cyberpunk Bartender Action bardziej przypadnie Wam do gustu. O obu grach dowiecie się więcej w odcinku, wcześniej natomiast zrelacjonujemy, co działo się na konferencji Sony z okazji Tokyo Game Show pod koniec września oraz opowiemy o naszych pierwszych wrażeniach z Ruiner, Mario + Rabbids Kingdom Battle, WRC 7, Metroid: Samus Returns i Echo. Życzymy miłego słuchania!

Pierwsze wrażenia:

  • Ruiner (Izzy)
  • Mario + Rabbids Kingdom Battle (Serfer)
  • WRC 7 (Serfer)
  • Metroid: Samus Returns (Nox)
  • Echo (Nox)

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!