#235

Dirt 4, Micro Machines World Series

31 sierpnia 2017

Poprzedni odcinek pojawił się z opóźnieniem, więc ten przyjechał na metę tydzień wcześniej, co pasuje jak ulał do jego wyścigowo-rajdowej tematyki. Dzięki uprzejmości firmy Techland wzięliśmy na warsztat dwie z tegorocznych gier Codemasters - Micro Machines World Series i Dirt 4. Wyścigi małymi samochodzikami, przywodzące wspomnienia m.in. z NES-a, recenzuje dla Was gościnnie Mateusz "Mkali" Kalicki, zaś kolejną część rajdowej serii opisują wnikliwie Don z Serferem. Odcinek został nagrany 26 sierpnia. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!