#234

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Arma 3

24 sierpnia 2017

Jamraje pasiaste świata łączcie się! Tak, my również stęskniliśmy się za zbieraniem owoców Wumpa w serii Crash Bandicoot, która debiutowała jeszcze na pierwszym PlayStation. Teraz, ponad 20 lat później, Activision pod naporem próśb fanów wskrzesiło markę wydając N. Sane Trilogy, czyli gruntownie odświeżone trzy pierwsze części serii. Serfer, jako największy fan Crasha w redakcji, zrecenzował dla Was wspomnianą składankę. Nim jednak do niej przejdziemy, Don zachęci Was do sięgnięcia po Armę 3, czyli pierwszoosobowy symulator pola bitwy. Gra od swojej premiery w 2013 wciąż jest rozwijana i cieszy się dużą popularnością wśród miłośników militariów, tak więc warto się nią zainteresować, jeżeli szukacie w FPS-ach realistycznych doznań. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!