#233

Rise of the Tomb Raider, Tomb Raider (2013)

5 sierpnia 2017

Idąc śladami Lary Croft postanowiliśmy zabawić się w archeologów i odkopać zapomniany zapis z przeszłości - recenzje dwóch ostatnich części serii, nagrane w kwietniu zeszłego roku (tę starszą grę opisywaliśmy już wcześniej, w odcinku 107). Z różnych prozaicznych powodów materiały te zaginęły gdzieś w odmętach pamięci, aby teraz powrócić z dodatkowym, nagranym specjalnie na tę okazję uzupełnieniem recenzji Rise of the Tomb Raider. Życzymy miłego słuchania!

Zaś najodważniejszych z awanturniczych archeologów, którzy nie boją się pajęczyn i tragicznej jakości nagrań audio, zapraszamy do sięgnięcia jeszcze głębiej w nasze archiwa... do odcinków 22 i 27, gdzie recenzowaliśmy odpowiednio Tomb Raider: Anniversary i Tomb Raider: Underworld. Jedno jest pewne - dużo się od tamtej pory u nas zmieniło. Pochwalcie się w komentarzach, jeżeli przetrwacie tę podróż do przeszłości. Powodzenia!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!