#231

WipEout: Omega Collection, Tekken 7, Mirror’s Edge Catalyst, LawBreakers, ZTGK

5 lipca 2017

Wakacje zaczęły się już na dobre, więc zapewne wielu z Was leżakuje właśnie na plaży lub spaceruje po górach. Całe szczęście słuchanie podcastów nie przeszkadza w opalaniu się. ;) A mamy nadzieję, że w tym odcinku każdy znajdzie coś dla siebie. Omawiamy w nim gry z przeróżnych gatunków, od futurystycznych wyścigów (WipEout: Omega Collection), przez bijatykę 3D (Tekken 7) i parkourową grę akcji (Mirror's Edge Catalyst), po sieciową strzelankę FPP (LawBreakers). Do tego relacjonujemy konkurs Zespołowego Tworzenia Gier Komputerowych organizowany przez Politechnikę Łódzką dla początkujących twórców niezależnych z całej Polski. Tak więc życzymy Wam udanych wakacji i tradycyjnie - miłego słuchania!

Omawiane newsy:

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!