#228

Horizon Zero Dawn, Call of Juarez: Gunslinger, Thumper

7 maja 2017

Mechaniczne dinozaury, rewolwerowcy i kosmiczny żuk... osobliwa mieszanka nam się trafiła w tym odcinku, nieprawdaż? Horizon Zero Dawn, Call of Juarez: Gunslinger i Thumper, bo o tych grach mowa, różnią się właściwie wszystkim. Pierwsza z nich, recenzowana przez Izzy'ego i Noxa, przenosi nas w czasy, gdy Ziemię opanowały roboty naśladujące faunę sprzed milionów lat. Tajemnice tego niezwykle barwnego i niebezpiecznego świata odkrywa razem z graczem Aloy, rudowłosa łowczyni odrzucona przez swoje plemię jeszcze jako niemowlę. Gunslinger natomiast to wydana w 2013 roku najnowsza część stworzonej przez Polaków serii Call of Juarez. Jeżeli więc rewolwerowcy i Dziki Zachód przedstawione przez pryzmat saloonowych opowiadań przy butelce czegoś mocniejszego to Wasze klimaty, zachęcamy do odsłuchania recenzji Dona. Wcześniej jednak Izzy opowie o swoich pierwszych wrażeniach z Thumper - psychodeliczną grą rytmiczną, w której obecność kosmicznego żuka to najmniej niepokojący element. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!