#227 – Nintendo Switch, Mafia III

21 kwietnia 2017

Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. A konkretniej Don Sotto, który ponownie przywdziawszy swoją fedorę postanowił oprowadzić Was po mieście New Bordeaux z trzeciej Mafii. Miejsce to nie należy do najbezpieczniejszych, ale trzymajcie się Dona, a wszystko będzie grało jak w zegarku. Przed tą wycieczką Serfer i Izzy, nasi najlepsi ludzie od tej roboty, opowiedzą Wam wszystko co wiedzą na temat towaru, który od niedawna krąży po świecie. Mówią na to Nintendo Switch, konsola stacjonarna, w którą można grać wszędzie. Po kilku tygodniach intensywnych testów czas, abyśmy i my wydali nasz werdykt w tej sprawie. Wchodzicie w to? To zapraszamy do środka i miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!