#226

Persona 5, Danganronpa 1 i 2, Forza Motorsport 6

7 kwietnia 2017

We wtorek 4 kwietnia miała miejsce angielska premiera Persony 5, na którą większość naszej redakcji czekała z zapartym tchem. Dziwnym zbiegiem okoliczności Serfer z Noxem otrzymali swoje egzemplarze kilka dni wcześniej, co zaowocowało nieprzespanymi nocami i bardzo obszernymi wrażeniami z gry w tym odcinku. Nie jest to jednak jedyny temat, jaki poruszamy - Nox opowiada o pierwszych godzinach spędzonych z Mass Effect: Andromeda, a w ramach porządkowania naszego składziku z recenzjami Serfer zachęci Was do ścigania się w Forza Motorsport 6, Izzy zaś zaprowadzi w szalenie japońskie klimaty serii Danganronpa, recenzując jej dwie pierwsze części - Trigger Happy Havoc i Goodbye Despair. Jest nam również niezmiernie miło powitać na pokładzie Mateusza "Wampira" Kopańskiego, który dołączył do nas jako montażysta. Dajcie znać, co sądzicie o nowym brzmieniu podcastu! Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!