#223

Batman: The Telltale Series

14 lutego 2017

Batman wiecznie czuwa, nawet w walentynkową noc. A jeżeli zaliczacie się do jego fanów i jesteście ciekawi, jak naszym zdaniem Telltale Games poradziło sobie z historią Człowieka Nietoperza, zapraszamy na recenzję Batman: The Telltale Series autorstwa Noxa. Przed tym krótko dyskutujemy o ostatnich premierach, wspominając takie tytuły jak Yakuza 0, Resident Evil 7: Biohazard, czy Fire Emblem Heroes, czyli pierwszą grę F2P na urządzenia mobilne stworzoną i wydaną przez Nintendo. Odcinek, jak na nasze standardy, wyszedł dość krótki, ale jesteśmy ciekawi, co sądzicie o takiej formie. Czekamy na Wasze komentarze na naszym FB, Twitterze i kanale YouTube, a tymczasem życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!