#222

The Last Guardian, Gravity Rush, Nintendo Switch

31 stycznia 2017

Odcinek co prawda trafia do Was tydzień później, niż planowaliśmy, ale za to jest napakowany po brzegi treścią dla fanów gier Nintendo i Sony. Jako że niedawno miała miejsce premiera Gravity Rush 2, zaczynamy od pierwszych wrażeń z tego tytułu, zaś dla osób niezaznajomionych z Kat i jej kontrolującym grawitację kotem Dustym, Serfer przygotował recenzję pierwszej części serii w odświeżonej wersji, czyli Gravity Rush Remastered. Drugą z recenzowanych w tym odcinku gier, tym razem przez Noxa, jest długo oczekiwany The Last Guardian, w którym Fumito Ueda po raz kolejny wciąga nas w niezwykły świat emocji. Dużo czasu poświęcamy również na podsumowanie wszystkiego, co wiemy do tej pory o nadchodzącym wielkimi krokami Nintendo Switch (na podstawie konferencji Nintendo Switch Presentation 2017). Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!