#220

Final Fantasy XV

9 stycznia 2017

Final Fantasy XV przeszło od pierwszej zapowiedzi do trafienia na półki sklepowe krętą, trwającą około dziesięć lat drogę. Pod koniec zeszłego roku, 29 listopada, czekanie fanów dobiegło jednak końca i jak to w przypadku tak wielkich premier bywa (w ciągu pierwszych 24 godzin sprzedano 5 milionów kopii), gra nadal budzi w sieci żywe emocje. Dlatego też świeżo zaopatrzeni w PS4 Pro Serfer i Nox zakasali rękawy i wzięli FFXV na warsztat, a ich wrażenia i przemyślenia poznacie już za chwilę. Zaś we wstępie do odcinka, razem z Donem i Izzy'm, ekipa w komplecie opowiada o grach, które miała okazję sprawdzić w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!