#219

Wiedźmin 3: Krew i Wino, Tales of Zestiria, WGW 2016 i inne

1 stycznia 2017

Szczęśliwego Nowego Roku! Ponownie zniknęliśmy na długo z podcastowego światka, więc aby z nową mocą wkroczyć w 2017, postanowiliśmy domknąć w tym odcinku największe zaległości, ciągnące się za nami od miesięcy. Pierwszą z nich jest relacja Serfera z Warsaw Games Week (październik), w której opisuje m.in. swoje wrażenia związane z PlayStation VR, co dla wielu może okazać się interesujące nawet po tak długim czasie. Drugą jest recenzja nagrana jako jedna z pierwszych w formacie, który wprowadziliśmy ponad rok temu. Serfer opowiada w niej o Tales of Zestiria, czyli jRPG-u ze znanej serii, który w anglojęzycznej wersji debiutował w październiku 2015. Główną atrakcją odcinka i jednocześnie miłym polskim akcentem na dobry początek roku jest zaś recenzja dodatku Krew i Wino do trzeciego Wiedźmina, autorstwa Dona. We wstępie nie zabrakło również długiej dyskusji na wszelkie tematy związane z grami, od PlayStation 4 Pro (jeszcze przed jego premierą), przez zapowiedź Nintendo Switch, a na grach takich jak Virginia kończąc. Innymi słowy, przed Wami ponad dwie godziny słuchania!

Wciąż mamy wiele materiałów czekających na opublikowanie i mamy nadzieję, że w 2017 uda nam się przełamać złą passę i zwiększyć częstotliwość pojawiania się nowych odcinków. Już w pierwszych miesiącach roku czeka nas w końcu wiele emocjonujących premier, o których chcielibyśmy opowiedzieć Wam szybciej i sprawniej. Nie chcemy zapeszyć, więc nie składamy obietnic, po prostu będziemy pracować, aby plany te udało się zrealizować.

Tradycyjne podsumowanie roku i rozdanie Złotych Grzybków nagramy w styczniu, aby dać sobie jeszcze chwilę na nadrobienie wybranych tytułów i upewnienie się, że redakcja podcastu będzie wtedy w komplecie. Tymczasem życzymy Wam owocnego 2017 roku oraz naturalnie miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!