#218

Shin Megami Tensei: Persona 4

16 listopada 2016

Co się stanie, gdy do jednego podcastu wrzuci się trzech fanów Persony 4? Powstanie bardzo długa recenzja, pełna wspominek, dobrej muzyki i żarcików na temat wirtualnych sercowych rozterek. Nox i Serfer łączą siły z Arkiem Reikowskim (kompozytor muzyki m.in. do Kholat i Layers of Fear), aby zachęcić Was do sięgnięcia po czwartą część tej nietypowej serii gier jRPG. Razem z nami odwiedźcie (lub powspominajcie) Inabę – niewielkie japońskie miasteczko, w którym grupa znajomych postanawia rozwikłać tajemnicę niewytłumaczalnych morderstw, co z czasem doprowadza ich do groteskowego świata po drugiej stronie telewizyjnego ekranu.

Jeżeli zaś interesują Was nowsze gry, we wstępie znajdziecie również krótkie pierwsze wrażenia z No Man's Sky i Furi, a także odrobinę nowinek na temat nadchodzącej premiery Persony 5. Życzymy miłego słuchania!

Główne tematy podcastu:

Wsparcie

Patronite logo

Jak zapewne wiecie, rozwijamy nasz podcast od lat, inwestując w niego nie tylko bardzo dużo czasu, ale również pieniędzy. Opłacamy montaż kolejnych odcinków, utrzymujemy serwery i domeny, jak również rozglądamy się za nowymi, często płatnymi rozwiązaniami, które mogą przyspieszyć i ułatwić powstawanie nowych materiałów.

Patronite to platforma, na której możecie wesprzeć nas finansowo, abyśmy mogli kontynuować tę pasję bez dodatkowego balastu na plecach. Będziemy Wam niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą dotację.

Uspokajamy, że nie planujemy zamykać tworzonych przez nas treści za płatną barierą. W ramach podziękowań chcemy natomiast wymieniać wszystkich naszych Patronów, którzy wyrażą na to zgodę, na stronie podcastu, a od pewnego progu dziękować Wam również w samych nagraniach.

Niezmiennie życzymy Wam miłego słuchania i serdecznie dziękujemy za wsparcie! Do usłyszenia!

Nasi Patroni

  • Michcioperz
  • pojler
  • i 6 anonimowych Patronów

Serdecznie dziękujemy!